Pretekárska guličková dráha (PM854)

Kód: PM854
Značka: Buki France
Na sklade (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Guľôčková dráha potrápi tvoje priestorové myslenie, precvičí logické uvažovanie a jemnú motoriku rúk. Najväčšia zábava s guličkami, ktoré letia dômyselnými dráhami, sa môže začať!

5

Detailné informácie

Podrobný popis

Guľôčková dráha pre nadšených staviteľov, obsahujúca mnoho prekážok a akrobatických prvkov. Zostav si vlastnú dráhu podľa svojej fantázie alebo podľa jedného zo štyroch obrázkových plánov. Gulička musí zvládnuť štartovný odpal, ďalej zrýchľovacie zjazdy, spomaľovacie retardéry, zákruty, prepadliská, mechanické výhybky, hojdačky a ďalšie nástrahy. S kamarátmi potom môžeš súťažiť, čia gulička bude na konci dráhy rýchlejšie.

Stavebnica tohto typu je vhodná na rozvíjanie motorických schopností a zoznámenie sa so základnými fyzikálnymi vlastnosťami pohybujúce sa guličky.

Stavebnica sa vyznačuje veľmi kvalitným spracovaním a použitým materiálom. Odolný plast umožňuje opakované použitie a dlhé hodiny hrania.

Guličkodráhy všeobecne patria medzi jedny z najatraktívnejších stavebníc a deti sa s nimi vydržia hrať dlhé hodiny. Opakovane spúšťajú guličky a pozorujú ich dráhu cez všetky prekážky smerom k cieľu. Stačí upraviť niekoľko dielikov a dráha má hneď iný tvar.

Obrázkový návod obsahuje 4 rôzne náročné varianty guličkodráhy a ďalšie môžete vytvoriť prepojením viacerých stavebníc alebo vďaka vlastnej fantázii.

Obsahuje cca 50 dielikov a 10 guličiek.

Pozor - táto guličkodráha je kompatibilná s dráhou "BUKI Guľôčková dráha MEGA s výťahom" (kód PM852). Spojením oboch guličkodráh získate takmer neobmedzené možnosti a mnoho ďalších akrobatických prvkov.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Guľôčkové dráhy
Hmotnosť: 1 kg
Doporučený vek: 10+, 8+, 9+, 7+
Rozmery balenia: 33 x 10 x 33 cm
Jazyk návodu: Obrázkový

Kuličková dráha

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.