Továreň na roboty (567016)

Kód: 567016
Na sklade (32 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Pomocou tejto súpravy pre škôlkárov postavíte sériu rozkošných motorizovaných robotov.

5

Detailné informácie

Podrobný popis

Pomocou tejto súpravy pre škôlkárov postavíte sériu rozkošných motorizovaných robotov.
Krásne ilustrovaná 32-stránková rozprávková kniha (so slovenským prekladom) sa sústreďuje na dobrodružstvo rodiny tvorcov a inžinierov , ktorí sa objavujú aj v iných stavebniciach Kids First pre začiatočníkov.

Tento príbeh zavedie hrdinov do továrne na roboty, kde sa roboty trochu vymkli spod kontroly. Roboti sú jeden po druhom opravovanie a uvádzanie do prevádzky. Počas sledovania príbehu si deti môžu postaviť modely ôsmich rôznych robotov a experimentovať s nimi, aby zistili, ako každý z nich využíva motor napájaný batériou, prevody a ďalšie mechanické časti. Každý robot pohybuje rukami alebo nohami iným spôsobom, čím vytvára zábavné správanie pri chôdzi a pohybe a zároveň učí deti, ako fungujú jednoduché mechanické systémy. Veľké kockové plastové stavebné diely uľahčujú zostavovanie modelov malým rúčkam.

Stavebnica poskytuje pútavý spôsob výučby jednoduchých technických konceptov pre malé deti, čo umožňuje rodičom, učiteľom a opatrovateľom položiť základy pre silné zručnosti a porozumenie súvisiace so STEM v ranom veku . Stavanie modelov a experimenty rozvíjajú jemnú motoriku, mechanické inžinierske zručnosti, vizuálne-priestorové zručnosti a schopnosti uvažovania.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre najmenších
Hmotnosť: 0.2 kg
Doporučený vek: 8+, 6+, 7+, 5+
Rozmery balenia: 28 x 25 x 7 cm
Jazyk návodu: Anglicky, slovensky
Požadované batérie: 2x 1,5V AA batérie

Továrna na roboty

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.